Hakkımızda

Bilimsel Bilginin Aydınlatıcı Rehberliğinde: Yaşam Kalitesini Yükseltmek!

Bilimsel bilginin aydınlatıcı rehberliğiyle faaliyet gösteren vonderbio, tüm canlıların yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar ile insan ve doğanın yaşamsal uyumluluğunu destekleyerek her canlının kişiye özel genetik kodlarını analiz edip bireysel yaşam sırlarını bilimin gerçekçiliği ile ortaya çıkarmaktadır. vonderbio, gerçekleştirdiği bu araştırmalar sayesinde sadece genetik araştırmaların sınırlarını zorlamakla kalmamakta, aynı zamanda yaşamsal döngü içinde her yaştan ve her geçmişten canlının hayatına artı değer katmaktadır.

 

Misyonumuz

vonderbio olarak; bireylerin sağlık ve zindelik yolculuklarının kontrolünü ellerine almalarını sağlayarak bilimsel bilginin aydınlatıcı yolunda genetik araştırmalara öncülük etmenin kararlılığından ilham alıyoruz. Bireylerin genetik kodunu çözerek hayatlarına bilinçli kararlarla yön veren kişiselleştirilmiş içgörüler sağlamayı ve hayatlarına artı değer katmayı hedefliyoruz. Sağlığınız için öngörülü tedbirler sunarak yaşam refahınız için bütünsel yaklaşımlar edinmenizi sağlıyoruz. Bilimsel bilgiyi ilerletmeye olan bağlılığımızla, hayatınıza artı değer katmayı ve gelecek nesiller için daha sağlıklı bir gelecek şekillendirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

vonderbio olarak bugün olduğu gibi gelecekte de sağlığı algılama ve yönetme şeklimizde devrim yaratarak genetik araştırmalara öncülük etmeyi amaçlıyoruz. Her insanın benzersiz genetik yapısının, optimum refah için bir yol haritası olduğu biliyoruz. Teknolojik gelişmeleri bilimin aydınlatıcı yolu ile entegre ederek, etik uygulamalar ve tıp uzmanlarıyla işbirliği içinde bireyleri proaktif seçimler yapma, kalıtsal riskleri önleme ve yaşam boyu canlılık geliştirme konusunda güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Partnerimiz

Partnerimiz

2007 yılından beri Avusturya´nın Salzburg şehrinde biyoteknoloji ve gen teknolojisi alanlarında faaliyet göstermekte olan partnerimiz nitelikli ve kalifiye kadrosuyla Avrupa standartlarında, Avusturya kalitesiyle hizmet vermektedir. Araştırma, geliştirme ve testlerimizin analizini son teknoloji ekipmanlar ve yüksek bilgi birikim düzeyindeki ekibimiz ile yürütmekteyiz. Partnerimiz ile kurduğumuz iş birliğinde, insanların yaşam kalitelerini arttırarak, daha sağlıklı ve hayata artı değer katarak yaşamlarını sürdürmeyi olanaklı hale getirecek çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.